Studio nabízí vstupní nezávaznou a bezplatnou konzultaci, kde se klientka seznámí s detailními informacemi o celé terapii a absolvuje vstupní pohovor, který je zaměřen na informace o zdravotním stavu, prodělaných operacích, chorobách, stavu pokožky a svalstva. Při první terapii se provádí měření tlaku, tepové frekvence, hmotnosti a měření obvodů v 10 místech těla. Program začíná příjemným pobytem v kyslíko-ozónové suché lázni, která blahodárně působí na pokožku. Dochází zde k dokonalému okysličení a regeneraci tkání, ke zrychlení cirkulace krve a lymfy, k urychlení látkové výměny. Nezanedbatelný je i kosmetický efekt, při kterém se odbourává celulitida, zjemňují se strie, kůže se stává hladší, svaly se prohřívají a organismus je připraven na cvičení.

Suchá kyslíko-ozónová lázeň

Cvičení probíhá ve speciálních mechanoterapeutických lůžkách, která jsou vyhřívána.

Vyhřívaná mechanoterapeutická lůžka

Cviky se vždy provádějí v tzv. „šetřících polohách" bud' na zádech, na boku nebo na břiše s mírnou zátěží a pod odborným dohledem asistentek. Není přetěžována páteř a klouby, svaly působením tepla nebolí, rychleji se odbourávají únavové látky a zrychluje se látková výměna. Cvičební program je každé klientce „ušit na míru" podle stupně nadváhy, zdravotního stavu a fyzické kondice. Proto se programu mohou účastnit i lidé, pro které je cvičení v jiných zařízeních nevhodné.

Důležitou součástí této terapie je dodržování správné životosprávy a pitný režim. Poradí Vám a naučí Vás co a jak jíst i v době velké pracovní zátěže, aniž byste ještě museli přemýšlet nad různými dietami a počítat kalorie.

Výsledkem měsíční terapie bude alespoň o číslo menší konfekční velikost a zlepšení jak fyzické tak i psychické kondice.

Studio MARIANNE 3R
Palackého tř. 120
612 00  Brno
tel.: 739 279 198
e-mail: polackova.zita@seznam.cz


Doporučujeme:
www.prodluzovanivlasu.eu
www.zivotni-styl.cz

 
©2006 Design > A.G.A. studio